| cryss14 a întrebat:

Imi puteti zice si mie care este codul de la GTA Vice City pentru bani?Daca exista sau nu...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Din ce-mi aduc aminte parcă nu. Caută un trainer pe net care-ţi dă bani

5 răspunsuri:
| MrAngelus a răspuns:

Nu exista, cauta aici si vei vedea ca nu gasesti: http://gta.jucatori.net/diverse/c-cheats/coduri-vice-city-pc-13.html

| Shrek32154 a răspuns:

Are dreptate colegu

| Lolll a răspuns:

Inceara asta.HESOYAM Viata, Armura, 250000$ daca nu merge fa asta. Salvari GTA Vice City cu jocul terminat.
La atasament aveti salvari pentru GTA Vice City cu misiunile facute 100% (inclusiv "end of the line") multi bani si diverse masini rare in garaje

Unde se baga salvarile pentru GTA Vice City:

Fisierul din arhiva trebuie pus in :

"system_drive"\Documents and Settings\"user_name"\My Documents\GTA Vice City User Files\
de obicei C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\GTA Vice City User Files\

Apoi intrati in Joc si la load game trebuie sa vedeti pe primul rand o salvare o selectati apasati Enter.

Sper ca te-am ajutat.big grin

| CooleguTau a răspuns (pentru Lolll):

LOL! Codul HESOYAM este pentru San Andreas.Nu exista cod de bani pentru vice city

| Lolll a răspuns (pentru CooleguTau):

Da dar poate sa termine direct jocul si dupa sa faca altceva.Infine cum zice-ti voi.