| G2G a întrebat:

Exista persoane de aici care s-au transferat din liceu dupa un an la un liceu mai bun? Ce medie ati avut?

2 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Trebuie sa te incadrezi in cerintele liceului pentru care optezi si asta doar de la ei de la secretariat poti afla pentru ca nu este o regula standard

| AvalohAlyn a răspuns:

Eu,mai demult, ca acum am terminat liceul, am avut 8, 30 si m-am incadrat dar am dat si niste diferente usoare la materiile noului profil si am luat peste 5 si m-am transferat. Daca schimbi profilul trebuie sa dai diferente dar sunt usoare, o formalitate.Succes!