| Ds_Silviu_1995 a întrebat:

Fac portrete in creion, contra cost :

5 lei fara fundal si/sau haine,

10 lei cu fundal si haine.

Este vreo cineva interesat?

Răspuns Câştigător
| kokojob a răspuns:

Uite ce e big grin si eu fac portrete si locuiesc in Germania si chiar astazi a venit la mine o colega sa-i dau portretele si eu le vand cu 20 de euro unu bine cu fundal si tot ce vrei pe foaie A3 adica mai mare decat A4 si daca esti chisr bun la portrete vindele mai scump un pic adica depinde cat muncesti la ele mie imi ia in medie 7 ore un portret si le fac exacte si bine. nu iti sugerez sa le vinzi cu 20 de europt ca in Germania are alta valoare banul siin Romania alta dar nici 5 lei pentru ca stiu cat de mult muncesc eu la un portret, si iti dau un tip : daca esti talentat si esti inca la scoala spune asta colegilor tai fa-ti reclama sau rudelor si pentru familie fa portrete pe gratis si vorba o sa mearga de la unu la altu sau poti sa-ti faci un stand vara in oras si iti pui o masca daca nu vrei sa fi recunoscut si te apuci si desenezi si prezinti si alte desene deale tale si lumea o sa aprecieze big grin dar asta numai daca esti foarte talentat daca nu o sa fii luat de prost big grin mult succes happy

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Fa-mi mie unul, iti dau 5 lei, succes!

| Miza a răspuns:

În primul rînd de unde eşti?
Dacă este ok apoi, poate aş fi eu interesată! happy

| Ds_Silviu_1995 explică (pentru Miza):

Din orasul Vaslui.

| Julyanne a răspuns:

Sunt eu. Unde faci portretele?

| Ds_Silviu_1995 explică:

Orasul Vaslui

| Miza a răspuns (pentru Ds_Silviu_1995):

Ok. Păcat. sad Eu Timişoara, dacă eram mai aproape sigur aş fi fost o clientă de a ta. big grin Dar dacă voi ajunge pe acolo, te voi anunţa. Pînă atunci multă baftă în continuare!