| ygh6yttrgfdsx a întrebat:

FUNDAA Buna, va rog sa ma ajutati. Vreau sa imi fac ceva bani pe desenele ce le fac, nu stiu, daca imi puteti spune ceva revista care ar putea posta desenele mele sau cineva sa le cumpere, este ceva foarte important. desenele nu sunt urate, sunt la o scoala de arte, sunt ceva mai deosebite decat celelalte, orice ajutor este bine venit. Orice cumparare de desene, absolut orice pret, ceva site unde as putea sa fac reclama sau ceva de genul. Nu sunt doar eu este vorba despre mai multe persoane ce vand astfel de desene. Ajutor, va rog, FUNDAA

4 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Eu iti propun sa incepi cu un blog si apoi un cont pe deviantart.
Pe blog vei posta o parte din imagini si vei adauga si text. descrieri si cum ai facut desenele. smd.

Pe deviantart le postezi mai pe toate car crezi ca sunt mai reusite.

Le poti vinde, insa in timp, nu poti prea repede.

Ma bucur ca ai o pasiune pentru asta! continua sa faci ceea ce faci. Eu asa am facut

Numai bine!
http://konnstantinc.wordpress.com/

| Ana235 a răspuns:

Pe deviantart.com este o astfel de optiune: arati desenul cu un watermark si cine vrea, il cumpara happy

| Andreyutzy a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti trimiti desnele la revista POPCORN o sa-ti publice desenul si o sa si castigi premii daca este frumos! Ai incredere am o prietena care a trimis desenul si i l-au postat iar ea a castigat un parfum foarte scump, si mai multe chestii...

| ygh6yttrgfdsx explică (pentru Andreyutzy):

Daa, dar din nefericire Revista Popcorn, observ ca nu mai este pe piata.