| anonim_4396 a întrebat:

Heelp! Ce ziceti, pozele sub vie (o perdea de vie) sunt frumoase sau e ceva banal? Adica se vede un verde intens peste tot. Multumesc!

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu se văd si strugurii copti, nu are nici un farmec.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

După părerea mea, sunt superbe. Nimic nu e mai frumos decât natura înverzită și minunățiile ei. ❤️

| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Orice poză ieșită un pic din comun sau care reflectă cu adevărat personalitatea ta va ieși foarte bine. Verdele este o culoare faină pentru poze.

| templerun a răspuns:

Cred va va iesi o poza chiar interesanta si misto gen nu toata lumea isi face poze d-astea si tu vei fi iesit/ă din comun ceea ce e un lucru bun
iti recomand sa te pozezi sub o vie
misto idee