| Panda13 a întrebat:

deci eu vreau sa`mi iau un telefon. despre Nokia 200 este vorba..si nu stiu pe ce culoare sa`mi iau..sunt fata..si nu ma pot decide intre alb si roz ticlam.mi-as lua roz da mi se pare cam de pitzi.iar alb mi se pare prea banal..este si verde, albastru da in magazine nu am gasit albastru si verde...voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Alb. Eu am un telefon alb. Nu-s fata, dar l-am luat pentru ca e placut la vedere, il vad si noaptea mai usor, si nu e banal, e chiar opusul. (negru- toata lumea are telefon negru). Roz, asa zic si eu, e pentru pitzi, sau pentru fete care inca sunt foarte visatoare, copilaroase.
In caz ca vrei sa-l vinzi vreodata, mult mai usor il vinzi daca e alb, decat daca e negru, verde, roz, pentru ca oricina cumpara ceva la mana a doua, spera sa cumpere ceva ieftin si special. Iar tu il vinzi scump, si cu o carcasa alba din plastic happy

| Diavolcata a răspuns:

Ia roz pentru tine, nu e de pitzi. Daca tie iti place nu asculta ce zice lumea happy

| angi_4331 a răspuns:

Eu am tot Nokia 200 pe negru.Doar pe culoarea asta a fost de unde l-am luat.Dar mai frumos ar arata pe alb...

| Panda13 explică (pentru angi_4331):

Si are aplicatii bune? Wi-fi? net? memoria cum e?

| angi_4331 a răspuns:

Telefonul nu are wi-fi.Memoria interna e destul de buna.

| freedeeejayradu a răspuns:

Eu zica sa iti iei alb pentru ca nu este banal. roz ai dreptate ii pentru pitzpoance laughing