| anonim_4396 a întrebat:

Heey,buna! Voiam sa intreb daca stie cineva daca a aparut seria Bloodlinesc in romana. A vazut cineva prin librarii? Multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| Lovwly a răspuns:

Nu am vazut inca. si eu astept acelasi lucru ca tine. big grin

| Ale07 a răspuns (pentru Lovwly):

Pfff,abia astept sa inceapa si serialul Academia Vampirilor. Ai citit seria? Bestialalove struck, preferata mea!

| Ale07 a răspuns:

Dau fundabig grin!

| SelenaLibra a răspuns:

Http://www.tpu.ro
Uite, asta e un link de la Bloodlines este scris pana la capitolul 4 si inca continua, este pe wattpad, este foarte interesanta cartea.

| SelenaLibra a răspuns:

Http://www.wattpad.com/story/34173041
Scuze la raspunsul dinainte copiasem link-ul gresit

| SelenaLibra a răspuns:

Nu a aparut dar o sa fie tradusa aici
http://www.wattpad.com/story/34173041

| RoseHathaway1 a răspuns:

O să fie film, nu serial.Bloodlines*