| darkmonster a întrebat:

Hei:].
am nevoie urgent de ajutor.Am de facut un proiect la tehno.Deci trebuie sa`mi imaginez ca-mi fac propria firma, sa povestesc cum impart salariile, cum am creat`o(cu cont in banca.) si`mi pot deschide orice firma! M`am gandit sa`mi fac o editura, o tipografie doar ca n`am gasit nicaieri informatii despre cine participa la formarea unei carti, ce utilaje(masinarii) se folosesc. M`ati putea ajuta va roog?
Multumesc!:*.
huugs.

2 răspunsuri:
| DUTCH a răspuns:

Vaii ce coincidenta. poate si eu am acelasi lucrulaughing) da-mi stea si-ti dau si eu laughing)) am o intrebare pentru tinesmug

| Aliiss a răspuns:

Ce coincidenta. si noi avem acelasi lucru de facut