| Art a întrebat:

Hei! Este cineva la facultatea de arte plastice din Bucuresti? Vreau sa dau la pictura sau textile si vreau sa stiu ce mi-ar trebui, adica stiu ca trebuie sa am o mapa cu niste lucrari (in jur de 20) dar doar atat? Si ma tenteaza foarte tare si fotografia dar la sectia asta nu stiu nimic ce imi trebuie si lucruri esentiale etc thinking Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| UnicornLove a răspuns:

Nu am fost dar stiu ca trebuie sa te prezinti cum se cuvine :Cu lucrari dar si cu premiile sau diplomele castigate daca ai!