| CapsuniCcaXD a întrebat:

Hei! M-am inscris intr-un concurs, unde trebuie sa desenez ce vreau, dar sa fie de Craciu. Nu stiu ce sa desenez... Ideei?! Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| sergiuvipera2014 a răspuns:

Pai ai putea sa faci luna plina, mos craciun tras de reni in interiorul lunii si jos asfalt pe o parte iar pe alta parte un parc iar in el niste copii care se bat cu zapada si sa faci daca poti si un brad impodobit.

2 răspunsuri:
| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

Un brad facut din hartie creponata
un copil dormind si mosul bunandui un cadou sub brad
un peisaj de afara (eventual poti decora cu vata sau zahar, nuca de cocos)
umpli o foaie cu cerneala si desenezi cu picul(iese foarte dragut)(va parea noapte)
copii facand un om de zapada(pe derdelus)

| Madarinca a răspuns:

Un bard in centru orasului impodobit ca de anul nou.si cadouri pe linga brad. Sper ca ti-am dat o idee buna. Funda?