| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa desenez ceva dar nu stiu ce
Ideei? de prefelabil animeuri

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Păi nu știu, poți căuta orice imagine din orice anime ai văzut. Eu dacă ar fi să desenez ceva, deși nu desenez, aș încerca să o desenez pe Misaki cu privirea ei inconfundabilă de cățeluș.

http://i.imgur.com/VecwPWj.jpg

| Mayhem666 a răspuns:

Poza mea de profil de aici!

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Nu ar fi o idee rea, e Matt din Death Note?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer sa fiu, nu stiu cine este laughing

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Bine

| PersonajFictiv a răspuns:

Hm,pe scufita rosie, lebada alba :s

| BlackRose03 a răspuns:

Usui Takumi, Zero, Uta(Tokyo Ghoul), Tier Harribel, Boa Hancock...

| CosminFlo a răspuns:

Preferatii mei sunt: Shino Aburame, Choji Akimichi, Kiba Inazuka, Rock Lee, Hinata Hyuga, Neji Hyuga, Kakashi Hatake, Zabuza Momochi si ultimul dar nu cel din urma Garaa. Acestia sunt preferatii mei din Naruto. Avand in vedere ca nu m-am uitat la alt anime astia sunt singurii.