| Sayuri a întrebat:

Hei, stie cineva ce aplicatie e folosita pentru editarea pozelor de genul? :/
weheartit.com/entry/151184081/in-set/57135917-quetos?con text_user=Nastya_Alis_Rom

Răspuns Câştigător
| milkie a răspuns:

Poți face un speech bubble din acela pe wigflip. Îl descarci ca png, după intri pe picmonkey, încarci orice poză vrei, te duci la layouts, apeși pe "your own", selectezi speech bubble-ul și voilla!

1 răspuns:
| immortalfaith a răspuns:

Photoshop, Pixlr, Fotor, probabil cu orice aplicatie poti face chestia aia
Trebuie doar sa ai 2 poze, pui una peste cealalta