| leedaliah31 a întrebat:

Hei! Sunt a 8 a si urmeaza probele la Liceul de Arte Octav Băncilă din Iași și as vrea sa merg pe profilul "Arta Actorului" dar nu stiu foarte multe lucruri despre ce se face cand voi admite si voi incepe orele in septembrie, daca este cineva de acolo de la liceu care este pe acest profil sau care a terminat acel liceu cu acest profil, imi poate spune cum este? Cum Sunt si profesorii si elevii de acolo etc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei la acest liceu, dar oare acel liceu te vrea pe tine? Știi să cânți, să dansezi, să cânți la vreun instrument?

| NuCitescNotificari a răspuns:

Este frumos liceul, peretii sunt desenati... Profesorii sunt inalti cu ochelari, elevii se ocupa cu masacre. Oricum n-ai nicio sansa sa intrii la Octav Căcăcila din Ia-si-giugeo!