| claudiafrumoasa a întrebat:

Am o intrebare! Cum pot sa fac ca o pagina de-a mea de pe facebook sa aiba mai multe likeu-ri si sa faca oamenii sa comenteze! Aceasta este pagina cum pot sa fac oamenii sa comenteze si sa de-a like? http://www.facebook.com/pages/Criss-si-Vlad/493089280751 186?fref=ts
Funda!

3 răspunsuri:
| iRawrr a răspuns:

Hey pai le plac multe dar criss si Vlad cei mai tari fa joculete fale publicitate la pagini, si mai multe zile asa cui ii place de criss si Vlad da like la poza si comenteaza

| Davox a răspuns:

Pai pur si simplu, gandeste logic si iti pui doua intrebari :
1. Cine sta pe net? [ raspuns : tineretul ]
2. Ce le place lor? [ divertismentul ]
Acum daca vrei sa le placa da-le ce le place; D.

| claudiafrumoasa explică (pentru Davox):

Pai si ce le place?