| kar1GaNNN a întrebat:

Cum pot face mai multe like-uri pe facebook la propria mea pagina?
https://www.facebook.com/......1491547383

1 răspuns:
| Clarissaaz a răspuns:

Pai poti incepe prin ati ruga prieteni sa dea like, trebuie sa fii foarte activ/activa pe pagina cu postari cat mai interesant, te poti inscrie in grupuri special facute pentru publicitate sau mai poti adauga pagina ta la jocuri gen "Elimina pagina" dupa alte pagini [o metoda foarte buna crede-ma]. Cel mai bun mod ar fi acela cu grupul ...cam atat happy