| Alle13c a întrebat:

Hei, vreau sa intru in Dinu Lipatti la muzica. Ce probe sunt necesare? Trebuie sa-mi aleg "muzica si actorie" sau "actorie si muzica", sau aleg doar un profil: muzica sau actorie? Am auzit diferite variante. Funda raspunsului care ma ajuta mai mult happy

Răspuns Câştigător
| catalinmobil a răspuns:

MUZICA SI ACTORIE! va fi niste probe extrem de simple (la actorie te va pune sa interpretezi ceva artistic) (iar la muzica te va pune sa sa canti o melodie la alegere!)