| iiiAntiiDott a întrebat:

Heii! da-ti-mi niste idei de felicitari de craciun simple de facut (handmade).

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă sa faci un brad din origami si sa scrii ceva pe el, sau pur si simplu sa scrii ceva pe o coala colorata si sa o decorezi cu fundite din origami. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face un brad din origami si sa scrii ceva pe el, sau pur si simplu poti scrie pe o coala colorata ceva, apoi sa o decorezi cu fundite din origami. happy

| frostxtq a răspuns:

Buna,
Incearca din hartie colorata si cuvintele pe care le scrii in interior sa fie tot din hartie, decupate. La suprafata poti decora in 3D sau in relief cu ornamente facute de tine.

| Causanu_Elena-Ramona_1981 a răspuns:

Intra pe decapultau.ro