| IAmSoDifferent a întrebat:

Profu` de desen ne-a pus sa facem un desen care l-am face noi pe perete si sa aleaga cel mai frumos desen sa il puna pe peretele de la biblioteca scolii. Ce credeti ca ar fi potrivit? Poze daca se poate. Multumesc. Funda pentru cel mai interesant

4 răspunsuri:
| Teodoraa6 a răspuns:

Incearca sa faci ceva fantastic sau abstract.
Ai putea face o fata din profil pana la umeri sau putin mai jos de umeri care tine mana in dreptul guri si sufla niste pagini.Figura umana ai putea sa o pictezi multicolora in laviuri si pe deasupra sa fii cu puncte colorate.
sau ai putea desena o inima de genu: https://www.google.ro/......ps?/search pe coperta unei carti si pe tot fondu sa lipesti bucatele (cam cat o unghie)din paginile unei carti. Funda?:)

| Anna17C a răspuns:

Te-as sfatui sa incerci sa faci portretul unui profesor sau ceva legat de scoala ta.

| prettygirlXO a răspuns:

O carte si litere care sar parea ca explodeaza din carte, doua carti care se bat pe un raft laughing, o carte pirat, sper sa iti placa :*

| IAmSoDifferent explică (pentru prettygirlXO):

Cam ce culori sa folosesc? imi place ideea cu literele care "explodeaza"