| misshoolligan a întrebat:

Heil! de ceva timp caut mai peste tot mein kampf... dar nu o gasesc, la anticariate nu am nici o sansa, si chiar o vreau, cu toate ca am citit-o online, nu se compara cu originalul... aveti voi vreo idee, de unde as putea sa o iau? nu conteaza, platesc xcat.

8 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Mein Kampf? Ce sa inveti din Mein Kampf? Iti spun eu ca n-ai ce sa inveti, pentru ca ...acea carte ilustreaza toata frustrarea frustratului Hitler. Vrei sa faci ce a facut Hitler?
( plus ca m-am uitat in posturile tale si esti.nazista straight face ).
Ai grija cu chestile astea ca nu-i de glumit.

Mein Kampf o gasesti in anticariate. Adica...eu am vazut-o in Cluj, la anticariatul de pe St. O. Iosif. Si nici nu-i scumpa. Pacat ca-i ...proasta. Biblia partidului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cartea in limba germana o gasesti aici: http://www.okazii.ro/......-2010.html

Cartea in limba engleza o gasesti aici: http://www.okazii.ro/catalog/38248101/Adolf-Hitler-Mein-Kampf-engleza-.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-ma la nr:0760515302 daca mai esti interesata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai gasit cumva cartea? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O am in limba germana scrisa in anul 1943

| misshoolligan explică:

Klara.ba da, am ce sa invat, consider ca e unul dintre cei mai destepti oameni "de pe pamant", after all...nu toti au reusit sa faca tot ce a facut el, si in + nu e frustrat, e doar un om care a reusit sa faca ce si-a propus, indiferent de mijloace.
Oricum, multumesc pentru adresa!

| babygirlƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ a răspuns:

Poti incerca sa faci comanda aici http://www.librarie.net/......ultate.php sau sa mergi direct la editura specificata de ei.Mult succes!