| anonim_4396 a întrebat:

Cine a mai citit mein kampf, ce parere aveti de ceea ce este in carte? mai ales despre untermenschen

1 răspuns:
| Mosotti a răspuns:

Parere proasta, niste criminali imputiti si rasisti care desconsidera alti oameni nemotivat doar sa le ia averile si tot, pentru ca nazistii fac rau oricui, la inceput erau evreii si tiganii, apoi au urmat nemtii lor "nu sunteti demni sa traiti daca nu ati castigat razboiul", ca sa nu mai spun inainte de razboi cum sclaveau pe nemtii lor la munca pentru masina de razboi, cum cadeau aia jos de epuizare. Nazism = rautate, jigodism, crima, sclavie, rasism, chin, razboi sau nu neaparat.