| Mereuinajutorpentrutpusiceilaltiprieteni a întrebat:

Hey! Am nevoie urgent de idei de activitati extrascolare pentru clasa a 8-a+ scenar
Va multumesc!
Aleg cel mai bun

1 răspuns:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Poti sa-i duci pe acestia la cinema, la un muzeu sau intr-un loc in care sa le ofere informatii si imagini impresionante.Îi poti duce la o scoala unde sunt copii cu dezabilitati, in care sa comunice cu acestia si sa faca activitati alături de ei, sau sa va stabiliti într-un loc in aer liber si sa creati lucruri handmade.Meriti"a doua sansa"