| anonim_4396 a întrebat:

Dati-mi si mie cateva idei de activitati extrascolare.

4 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Poker,barbut,femei,gatuirea penisului,pescuit,manele,rock, facebook, redute.com sunt o gramada de activitati numai timp sa ai laughing

| AllinaDaniella a răspuns:

Cititul (ce carti vrei tu,nu cu tematica scolara), iti poti face un abonament la o sala fitness, poti incerca sa gatesti (daca esti fata si iti place), te poti juca diferite jocuri cu prietenii (nu pe calculator) gen remi,table,carti, poti picta, te poti documenta dupa internet/de la biblioteca despre lucruri care te intereseaza (pilotaj,animale,tehnologie, orice), poti creea poezii daca ai inspiratie happy

| george155 a răspuns:

Sportul : fotbal/basket/tennis/handbal/karate/kick box/box etc
Muzica : poti invata sa canti la : Pian/Chitara/Vioara/Saxofon etc.
Informatica: Din cate stiu exista cursuri de informatica dupa scoala
ar mai fii ceva dar iti trebuie o prietena laughing (glumesc)., sper ca te-am ajutat mult noroc

| andrey_8401 a răspuns:

Laba..., limbi in **** etc.