| chibi...maya a întrebat:

Hey happy. Caut markere copic de preferabil la pret mai mic. chiar si second hand sunt bune. Aveti o idee de unde sa iau?

2 răspunsuri:
| pitica_2415 a răspuns:

Http://www.copicmarker.ro/ s ar putea sa mai gasesti in spate la cocor.la Colors' da nu stiu sigur daca au, oriqm sper ca te am ajutat

| Ana00005 a răspuns:

Pe profiart.ro,le gasesti si mai ieftine, dar gasesti si acele linere (normale der si sp), blocuri speciale, nu doar markere.Si iti recomand sa iti iei si cartuse de reincarcare daca ti se termina, pantru ca iti poti incarca markerul de 9 ori daca e original, iar daca e ciao de 12 ori si daca e wide, te tine pana la 17 reincarcari, dar din pacate nu exista si sketch in Romania...
Sper ca te-am ajutat.