| WEARENOBODY a întrebat:

Hello, caut si eu un site/loc/ ceva de unde pot achizitiona un echipament de sky la un pret rezonabil, de preferabil second hand, am mai vazut eu la second hand la 600, da nu merita laughing undeva pana in 500 lei ochelari+skyuri+clapari, daca aveti voi sau stiti pe cineva sau ceva laughing) am 1.87m laughing)

1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

Vezi la astia: https://www.facebook.com/schiuriadrski/
Am auzit ca ar avea mai mult second hand dar aduse din Germania, Austria. Am auzit, nu garantez.