| disi45 a întrebat:

Hey! Doresc sa stiu daca se fac cursuri de balet pentru. incepatori in Timisoara! mersi :*.

Răspuns Câştigător
| FiddleStick a răspuns:

Incepatori Timisoara (Copii) – Cercul Militar Timisoara fundita pls

1 răspuns:
| cora112358 a răspuns:

Buna! Iti recomand un curs de balet pentru adulti si adolescenti incepatori si intermediari pe str. Alecsandri nr 8 (in Unirii), lunea de la ora 18 si miercurea de la ora 18.30. Durata fiecarei sedinte este de 1h30 - 2h. Cursurile se tin permanent, inclusiv pe parcursul verii, astfel ca poti sa progresezi mult mai rapid. Te asigur ca e un curs superb si iti va da foarte multe satisfactii, iar cu ambitie, rabdare si perseverenta, nu exista limite la rezultatele pe care le poti obtine. Te poti inscrie oricand doresti. Mai multe detalii la telefon 0723246555.