| anger a întrebat:

Poate ma puteti ajuta cu un raspuns la urmatoarea intrebare : aveti idee in Timisoara daca exista vreun club care ofera lectii de balet pentru adulti si incepatori? Mersi!

2 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Sunt cateva dar din pacate nu stiu unde sunt cu siguranta. Daca vrei Sa-mi dai funda(raspuns castigator) multumesc foarte mult

| cora112358 a răspuns:

Buna! Iti recomand un curs de balet pentru adulti si adolescenti incepatori si intermediari, fete si baieti, pe str. Alecsandri nr 8 (in Unirii), lunea de la ora 18 si miercurea de la ora 18.30. Durata fiecarei sedinte este de 1h30 - 2h. Cursurile se tin permanent, inclusiv pe parcursul verii, astfel ca poti sa progresezi mult mai rapid. Te asigur ca e un curs superb si iti va da foarte multe satisfactii, iar cu ambitie, rabdare si perseverenta, nu exista limite la rezultatele pe care le poti obtine. Te poti inscrie oricand doresti. Mai multe detalii la telefon 0723246555.