| DorobantAlin a întrebat:

Hey!
Eu nu am înțeles bine un lucru vă rog am nevoie de ajutorare!
Dacă vreau să dau probele la liceul de arte și pic mai pot completa fișa aia cu liceie?
Adică dacă pic pot întra la alt liceu?

1 răspuns:
| Clorixene a răspuns:

Eu stiu ca atunci cand iti selectezi liceul la care vrei sa mergi, trebuie sa iti alegi vreo 3-4 variante obligatoriu (cel putin la mine asa a fost). Primul liceu/profil la care vrei sa intri il vei pune primul si tot asa, iar daca nu vei intra la primul liceu pe care l ai selectat, vei intra automat la acela, si tot asa...