| IloveCretakerIsDeadTemporarily a întrebat:

Hey lume am o intrebare. are cretaker prietena? adica normalca are doar e atat de amuzant si inteligent dar doar intreb.

Răspuns Câştigător
| Frau a răspuns:

Dc mai intrebi daca zici "normal ca are." @cretaker ai ajuns un bacemii indice 2!laughinglaughing

14 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

C, tocmai tu nu stii?batting eyelashes
Cretaker ti-ar raspunde daca l-ai intreba!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cretaker ii iei iubitele lui Bacemi?rolling on the floor

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Uite o fana!smug
Pariu ca il invidiaza multi laughing

| Jadis a răspuns:

Doamne ce proasta esti

| Jadis a răspuns:

Eu te fac proasta pentru ca mie in locul tau mi-ar fi rusine daca cretaker ar vedea asta. Tu mai facut proasta degeaba...nici nu am cunosti

| Jadis a răspuns:

Afla singur

| ahlrh a răspuns:

Cretaker, are un profil personal pe TPU.ro,de ce nu-l intrebi pe el?

| AshuraElric a răspuns:

The biggest fan of Crataker is ONlaughinglaughing
Probabil are prietenă, cine poate rezista umorului lui?:-Jşi tu crezi asta...cred că întrebarea ta e de fapt "Ar vrea Cretaker să aibă 2 prietene?thinking Bate-l la cap şi poate iese ceva...nop,asta facem şi noi de muuuuult timp cu ultima parte din "TPU-The movie" şi nu ne-am ales cu nimicrolling on the floor

| IloveCretakerIsDeadTemporarily explică:

Ivana tu vorbesti

| nobodyknowsme a răspuns:

Auzi Ivana si uh de unde sti ca ea e prosta?

| Bianka a răspuns:

Cat de dragutlaughing)
Areoh go on (daca zici tuurolling on the floor)

| Aly_1795 a răspuns:

De unde sa stiu eu laughing

| Cretakeritza a răspuns:

Intreba-l pe cretaker

| Ailăviu a răspuns:

Wow cretaker :O

ai fani laughing

deci tu ai zis : are cretaker prietena?

apoi ai zis : normal ca are doar e atat de amuzant si inteligent

deci care este intrebarealaughing?

totusiii thinking

apropo... dragut nume aiwinking

laughing)

Si sunt perfect de acord cu celeste laughing