| ellyd a întrebat:

Am de scris despre 2-4 savanti din epoca moderna pentru istorie. Despre cine as putea sa scriu? Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Riko_Richardo_1982 a răspuns:

Oho! asa te vreau.Deabea am predat la istorie o lectie despe savanti.Hmmm...
Scrie despre Thomas Edison(cel care a inventat becul) Alexander Graham Bell(a inventat telefonul si telegraful) sau Louis Pasteur(a inventat primul vaccin impotriva turbarii si a inventar pasteurizarea) Sper ca ti-am fost de ajutor.Pa,pa.

| ellyd explică (pentru Riko_Richardo_1982):

Am scris despre cine ai spus tu si in plus despre wilhelm conrad rontgen. Mersi! Pup!

2 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Darwin este un savant din epoca moderna.