| Laviiiiii a întrebat:

ce roman de dragoste imi recomandati? As vrea sa fie foarte frumos, o iubire adevarata, traita de doi adolescenti si daca s-ar putea sa aduca spre generatia de astazi putin. Daca nu spuneti-mi cel mai impresionant roman de dragoste pe care l-ati citit. Multumesc anticipat :*winking

5 răspunsuri:
| BogdanS a răspuns:

''Invitatie la vals'' de Mihail Drumes.Nu am regretat nicio secunda ca l-am citit.

| DeyutzaDeea a răspuns:

Eve, de Anna Carey

| elenush17 a răspuns:

Salt in neant, autor Danuta Bienkowska

| Mara106 a răspuns:

Iti recomand sa citesti "Pe aripile vantului" scrisa de Margaret Mitchel. Este foarte frumoasa! Funda?

| andreyfox93 a răspuns:

cel mai frumos roman de dragoste pe care l-am citit este elevul dima dintr-a 7-a de mihail drumes.,,. este chiar impresionanta,., daca o citesti de rog sa imi spui ce impresie ti-a facut.,.,