| JustMeش a întrebat:

Din ce culori pot forma culoarea pielii?; D

Răspuns Câştigător
| Romelya314 a răspuns:

Eu la acuarelele tempera faceam din alb, galben si foarte puyin rosu (chiar f putin, doar o mica idee) si in functie de cat vroiam de inchis, deschis mai puneam rosu. Baza e albul si pai pui galben si rosu (putin)

5 răspunsuri:
| Orbithh a răspuns:

Portocaliu si alb!:X:X:X:X:X

| CrazyGirl2 a răspuns:

Maro+alb+rosu

| Stelutzaa a răspuns:

Portocaliu + Alb, Galben + alb, maro + alb, conteaza ceten vrei sa faci, fundita ::?

| onikaaaaa a răspuns:

Pai eu o fac asa: intai pun roz si mult alb,apoi pun putin galben si daca nu a iesit pui mai putin roz,dar depinde cu ce vrei sa faci...
acoarele, creioane colorate...
eu am spus cum fac eu cu acoarelele mele, dar depinde ce acoarele ai