| looking4u a întrebat:

:*:*:* doresc sa vand bratari ale prieteniei si multe alte lucruri handmade : cercei, coliere, bratari:* am si un blog, dar nu am apucat sa pun prea multe poze...deci, cine e interesat, fac multe si foarte ieftin, si promit sa pun mai multe poze pe blog:*

adresa blogului : http://handmade4beauty.wordpress.com/

:*:*:*:* love ya :*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| looking4u explică:

Stelute sunt si mari si mici. mersi de sfaturi :*

| looking4u explică:

Nu este nici lut nici plastelina happy sunt tari si sunt chiar foarte usori cerceiiwinking :*

| Elenaaa23 a răspuns (pentru looking4u):

Poti sa-mi spui din ce sunt facuti, daca nu e cumva un "ingredient" secret.winking

| looking4u explică (pentru Elenaaa23):

laughing nu e secret am cumparat o pasta special pentru chestii din astea happy

| Elenaaa23 a răspuns (pentru looking4u):

Aha...Si eu as astepta sa vad o mostra pictata si dupa aia iti zic daca vreau. Dar o sa pui imaginii si cu bratari si alte cele, nu?

| looking4u explică (pentru Elenaaa23):

Gasesti pictate la coliere si la cercei :* da... o sa mai pun si imagini :* daca vrei da un add la : handmade4beauty@yahoo.com si putem vb acolo :*:*:*