| ruxy_4476 a întrebat:

Va intereseaza bijuteriile handmade? coliere, cercei, bratari, toate acestea le gasiti pe http://handmadehobbycolorfulimagination.blogspot.com/201 0_07_01_archive.html totul se expediaza prin posta romana.pentru mai multe informatii trimite ti un mesaj la valentina_ana@ymail.com.sunt la un pret foarte accesibil.merita sa luati, un cadou ieftin si dragut.merita

1 răspuns:
| AdeEalx a răspuns:

Este super. dragut de acolo un colier cu aripa de ingerlove struck
dar nu. s sigurathinking
ca ce am vazut eu este totthinking
daca da.felicitari...si continuti cu aceste lucrari sunt superbe:*.