| nikusor1996 a întrebat:

Stie cineva unde pot vinde discuri de vinil in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| geanyna19 a răspuns:

Cauta colectionari de discuri pe internet si contacteaza-i telefonic.Lor le vei putea vinde discurile.

4 răspunsuri:
| geanyna19 a răspuns:

Pe ocazii. Pune un anunt acolo si cu siguranta le vei vinde. Fundita big grin?

| nikusor1996 explică (pentru geanyna19):

Ideea e ca vreau ceva, un magazin in care sa ma duc personal si cu riscul de a lua mai putin, sa le dau rapid, fara licitatii si alte prostii din asteabig grin

| nikusor1996 explică (pentru geanyna19):

Multumesc, am gasit pe la universitate un anticariat care primeste placi. astazi ma duc sa vad ce si cum big grin

| pissycutzakriss a răspuns (pentru nikusor1996):

Imi poti spune si mie unde pe la Universitate, te rog? si cam cat ai reusit sa iei pe ele

| geanyna19 a răspuns (pentru nikusor1996):

Cauta colectionari de discuri pe internet si contacteaza-i telefonic.Lor le vei putea vinde discurile.