| zRuzix a întrebat:

Stiti unde as putea gasi un site sa imi postez propriile basme, povesti, poezi etc. Va rog daca stiti ajutati-ma. DAU FUNDA! Scuzati Categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| floweray a răspuns:

De ce nu-ti faci propriu site/blog pe care sa le postezi?

Ca sa-ti faci Blogul/Site-ul, te sfatuiesc pe www.ucoz.ro, care e complet in romana, Gratuit si usor de folosit.

Aici ai un tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=21DWamHpCTo

Daca ai nevoie de ajutor suplimentar te ajuta si baietii de pe www.forum.ucoz.ro!

Mult succes!

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Toate ar fi bune, dar ai probleme cu gramatica limbii române. Și scriere înseamnă, pe lîngă talent și imaginație, și o bună cunoaștere a regulilor de gramatică ale unei limbi.

| Onio a răspuns:

Cel mai bine si usor iti faci propriul blog, gratis, unde iti postezi ce si cum vrei tu. happy

| Aimée34 a răspuns:

Hei,categoria e ok, iar un super site pe care iti poti posta creatiile este www.licart.ro.si colegii mei posteaza acolo, poate am sa incerc si eu.
recent am descoperit si www.poezii.biz,un site serios mai este si www.versuri-si-creatii.ro.
Sper ca ti-am fost de ajutor

| zRuzix explică:

Multumesc tuturor, mi-ati fost de mare ajutor.