| Raluca_9819 a întrebat:

sunt disperataaaa, caut ca disperata un rezumat la "Cum am invatat romaneste"de Costache Negruzzi! Credetima ca, caut asa incontinu de prin iulie si n-am gasit nimic cryingCredeti ca ma puteti ajuta?puppy dog eyesDau funda la cel care ma ajuta sa gesescbatting eyelashessi vot la ceilaltibig grin

1 răspuns:
| AdinaELA a răspuns:

Buna! Cred ca ar fi mai util sa citesti si sa faci singura rezumatul. Daca ai citit si vrei un rezumat bun, ar fi bine sa renunti la ideea asta.Nu te va ajuta la nimic.Incearca sa faci singura chiar daca nu e perfect.Din greseli vei invata si, in viitor, nu vei mai pierde timpul cautand rezumate, ci facandu-le singura! Bafta!