| cristina93 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4&NR=1&feature= fvwp cum vi se pare ideea? free hugs :x mie imi place...:D as face asa ceva, voi?

Răspuns Câştigător
| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

A fost campania asta si la mine in oras, acum doi ani happy E super love struck

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Super ideea... ce frumos reactioneaza la asa ceva unii oameni

| adyth a răspuns:

Da :X sa am si cu cine...cred ca majoritatea ar fugi de mine rolling on the floor)))))))) sa nu'i jefuiesc sau altceva laughing

| ViVi a răspuns:

E faina ideea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm as face dar cred ca cei din Romania te-ar lua la fuga sau ar zice ca esti un fel de nebun si a2a zi ai fi la puscarie asteptand sa iti plateasca cineva iesirea de acolo pentru ca ai fost arestat deoarece tulburai linistea publica...in tara asta nu risc...

| cristina4love a răspuns:

La mine in oras s`a facut o astfel de campaniebig grin... E foarte buna ideea:*. Te pup:X

| timbucadrian a răspuns:

Ma daca o sa ma vedeti si pe mine prin oras cu o pancarda cu imbratisari gratuite... sa nu rideti de mine ca tot de la voi am ideea big grin

| maryan_5776 a răspuns:

Super ideeabig grin, as incerca dar probabil la noi as primi mai multi pumni decat imbratisari.

| Andreeashine a răspuns:

F taree. cea mai marfa faza cu skaterul acela.
da as face asta in sk8 parca sa fiu imbratisata de toti tipii dragutilaughing