| Alex_2741 a întrebat:

Ati fii destul de nebuni sa facem si noi o campanie cu FREE HUGS?:D http://www.youtube.com/watch?v=vr3x_RRJdd4 si daca va place spuneti repede sa ne strangem mai multi :D

Răspuns Câştigător
| aLaLa a răspuns:

Noi am facut aceasta campanie la scoala. Si am iesit pe strada cu tricouri pe care scriau : o imbratisare = 1 leu laughing. Parca pe pe 5 decembrie 2009...

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E frumoasa o astfel de initiativa insa din pacate e greu de crezut ca lumea va primi cu acelasi entuziasm propunerea. Ar fi frumos sa vad asa ceva in orasul meu.

| bkmad a răspuns:

As fi vrut dar. pacat nu sunt din bucuresti chiar imi doresc f mult sad:X

| cioco1tweety a răspuns:

Ar fii frumos... dar pacat ca in Romania s-ar putea sa ne alegem cu injuraturi si fara nici un hugstraight face

| danutzyk001 a răspuns:

Ar fi tarebatting eyelashes

| Ralluca96 a răspuns:

Normal :X i'm in smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gata! Eu vreau să intru! Give me a hug!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte interesanta ideea... i'm in. Everyone needs a hug happy

>big grin