| RaduManole a întrebat:

Https://www.facebook.com/......5876390334 Poate va place! xD. Desene in creion. De o fata de doar 14 ani!. Un like? Funda, vot.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Talent există, nu neg, dar amica ta trebuie să mai persevereze. Mai mult decât atât, să încerce o combinare între imaginație și tehnică.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Pot să întreb de ce pui punct după semnul exclamării, de parcă ăsta n-ar fi un semn de punctuaţie?
Iar desenele sunt chinuite şi naive.
Puţini oameni "naivi" fac artă în adevăratul sens al cuvântului, iar duduia nu e una dintre ei.