| sabinutza97 a întrebat:

As dori niste idei... ce as putea desena cv de genu https://www.facebook.com/#!/pages/DESENE-IN-CREION/23773 6806285113 (is faqute tot de mine). dar fara portrete deoarece dupa ce fac un portret toti cunoscuti...

Răspuns Câştigător
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Sau poti desena o fata sau un baiat anime(daca nu stii ce este spune-mi ca sa pot sa iti explic), dar poti sa cauti pe google imagini:fete/baieti/animale anime

14 răspunsuri:
| Luka杀手的女孩 a răspuns:

Un iepure de paste pentru ca tot vine pastele

| sabinutza97 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Dar am facut deja un iepuras...imbracat in...haine de bebeluslaughing

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru sabinutza97):

Un dragon cu corp de pisica si cu coada de lup, e buna ideea?

| sabinutza97 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Sa spun ca e buna... dar cred ca sty ca nu voi desena asa cevalaughing

| sabinutza97 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Sa spun ca e bun... dar cred ca sty ca nu voi face asa ceva vreodata

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru sabinutza97):

Normal dar pot sa te ajut numai ca... nu prea stiu ce fel de animal vrei

| sabinutza97 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Stiu ces alea animelaughing..pai adeastea si fac la asta ma pricep cel mai mult.si cam asa am procedat la toata..inafara de portrete si un anime care l-am facut uitanduma la poza unui baiat:->

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru sabinutza97):

Mda... si mie imi place sa fac anime dar vrei sa iti zic cateva anime dupa care poti desena?

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru sabinutza97):

Si mersi pentru funda

| sabinutza97 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Da..si da-mi si tu deale tale daca leai pus undeva

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru sabinutza97):

Ce sa iti dau de-ale mele?

| sabinutza97 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Ai zis ca si tie iti place sa faci anime-uri

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru sabinutza97):

Pai da imi place dar numai ca eu le desenez pe foi

| sabinutza97 explică (pentru Luka杀手的女孩):

Pai da..si eu pe foi cu creionul dar le pun pe fb meu

| Luka杀手的女孩 a răspuns (pentru sabinutza97):

Sau poti desena o fata sau un baiat anime(daca nu stii ce este spune-mi ca sa pot sa iti explic), dar poti sa cauti pe google imagini:fete/baieti/animale anime