| Ioana099 a întrebat:

Am o pagina pe facebook https://www.facebook.com/pages/Desene-in-creion/14291750 5886175?ref=hl
Cum as putea sa am mai multe aprecieri?
Cum as putea sa o fac mai interesanta?
Mai atractiva?

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Wow,mie imi place, dar ca sa ai mai multe aprecieri trebuie sa spui la prietenii, sa faci reclama(platesti la facebook), si sa fii mai activ, dar ca sa fie mai atractiva nu trebuie sa pui doar poze de gen-ul de gen-ul:
Nu ai curaj sa dai like! ..Nu ai curaj sa dai like!, si asa ai departe.

| userul7200 a răspuns (pentru userul7200):

Am vazut acum ca am scris unele cuvinte gresit, eram grabit. laughing

1 răspuns: