| danyella12 a întrebat:

Imi place mult sa cant dar nu stiu cum pot sa gaesc un site ceva sa ma inregistrez la voce sa cant ceva gen andra, bly, andrea balan ceva de genu si sa aud si eu dupa cum am cantat deci ce ziceti? help me va rog

5 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Ia-ti negativele de pe net, ia-ti de asemenea Mixcaft 5 si fa-ti melodiile cum vrei tu.

| BDorin a răspuns:

Acest lucru poti sa faci pe calculatoriul propiu daca ai un microfon sau daca detii un laptop cu microfon incorporat.

Pentru ca sa poti sa iti inregistrezi vocea in timp ce canti, apasa: Start - Toate Programele - Accesorii - Inregistrare sunet (eu am scris in limba romana deoarece am windows-ul in spaniola si poate nu intelegeai). in engleza ar trebui sa fie Sound Recorder.

Dupa ce termini inregistrarea poti sa o ascultitongue asa te auzi cum canti

| OFataDulcica a răspuns:

Daa

| tavy222 a răspuns:

Foarte usor al ei dupa... dar n-am voie sa-ti spun cautal sigura esti si tu desteapta big grin

| tavy222 a răspuns:

Daca ai skipe poti sa te anregistrezi dar numai daca ai microfon