| W1wfrrsdcxd a întrebat:

Îmi poate spune cineva de unde pot descarca în galerie sau în fișiere Frozen 2? Sau alte desene în romana?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Siteul ala celebreu cu F care aproape s-a inchis e mereu o optiune. laughing

| Hyperion7 a răspuns:

Mai degrabă ai opta pentru Disney+, nu e ilegal și nici nu e prea scump, cel puțin oferta 3 luni 7 lei, dar nici 34 de lei nu sunt așa de mulți bani, in comparație cu Netflix

| Furnicuta000 a răspuns:

Exista disney plus, o platforma unde gasesti frozen si mii de alte filme si seriale disney si nu numai. Poti sa le vezi pe tel, tableta sau tv, fara reclame, dublate in romana sau subtitrate in orice limba vrei. Costa 7 lei pe luna primele 3 luni, apoi 35 lei pe luna. Eu zic ca merita sa dai 7 lei si sa vezi o luna intreaga ce desene vrei tu. Nici macar un sandvis nu costa 7 lei. Doar ca trebuie sa ai card ca sa faci plata

| W1wfrrsdcxd explică:

Dar aplicații cu desene și filme sub/ dub în romana pe care le poți partaja pe televizor?