| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot descarca fisiere de pe www.220.ro? Dau funda :)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DOWNLOAD 220.ro
Magic’s Video Downloader - http://downloader.from-magic.com/
SAU
DOWNLOAD ONLINE 220.ro Pentru a descarca video-ul trebuie doar sa introduci prin copy/paste adresa url a paginii unde acesta se afla.
TUBEMINATOR este mai bun decat celelalte siteuri de profil deoarece permite si convertirea fisierelor din format.flv in format.avi,.mpg,.mp4,.3gp,.mov si.wmv pentru video si.wav,.mp3,.mp2 si.ogg pentru audio. Beneficiul este ca nu mai trebuie sa instalezi un player de flv.
http://www.tubeminator.com/

Succes! (cu ambele poti descarca de pe 220 )

1 răspuns:
| florin1979 a răspuns:

Instaleaza in mozilla ads-on-ul download helper. scrii pe google download helper, el se duce in mozilla. sus, intre sageti si url, ai 3 cerculete. cand dai sa ruleze un videoclip de pe 220 se vor colora cerculetele si se vor invarti. langa ele, este o sageata mica. dai click pe ea, si selectezi din lista download. cu acest add-on poti descarca si din youtube, trilulilu si alte situri cu videoclipuri, mp3 uri etchappy