| Obreja_Narcisa_1996 a întrebat:

imi poate spune cineva niste desene animate de familie gen neinfricata sau frozen? pe astea le-am vazut, si mai vreau si altele, am vrut sa ma uit la casa magicianului si la cum sa evadezi de pe pamant dar nu am gasit in romana, daca ati gasit in romana va rog dati-mi si mie linkul, sau alte nume de filme de familie cum am spus mai sus, multumesc +funda

Răspuns Câştigător
| Khrystinne a răspuns:

1.sunt un mic ticalos
2.stai sa ploua cu chiftele
3.hotel transylvania
4.in cautarea lui nemo
5.deasupra tuturor
6. familia croods
7.o poveste incalcita
8. universitatea monstrilor
Eu le-am privit pe toate in romana

1 răspuns:
| EuAmTotul a răspuns:

Casa Magicianului:http://www.topvideohd.com/2014/06/house-magic-2013-filme-online.html pe server 2 e subtitrat in romana! Funda?