| Tudy1998 a întrebat:

Îmi puteți spune cea mai frumoasă țară, insulă, sau cel mai frumos oraș din lume? Eu termin liceul si lucrez într.un fel de bar, mai degrabă un minirestaurant si ma ocup de activități, petreceri, etc. Șeful mi.a zis sa ma interesez de un loc fantastic unde sa facă o excursie. Mă puteți ajuta? Orice înafară de Paris si Hawaii. Ms mult. Funda

Răspuns Câştigător
| SorinelF86 a răspuns:

Daca seful tau are o multime de bani, ati putea merge in croaziera prin mai multe locatii, cat despre o locatie, ar trebui mai multe detalii despre ce ar vrea sa vada

2 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

China, Singapore, Florida, Canare, Alaska, Borneo, Sumatra, Hong Kong,
Amazon, Marile lacuri din Canada /SUA( să-și ia și iahtul cu el), Noua Zeelandă, Fidji, Danemarca, Suedia, Norvegia, insulele arhipelagului grecesc, Maroc, Egipt, Azore etc., etc.

| deeeaqq a răspuns:

Dubai.
Saaau Montreal.