| Milka14 a întrebat:

Imi puteti da exemple de niste carti cu comentarii litarare?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Sunt prin librarii multe asemenea carti; iti pot indica doar doua titluri care se adreseaza atat elevilor de gimnaziu cat si celor de liceu:
-Limba si literatura romana de prof.Mariana Badea
-Dictionar de personaje literare de prof.dr.Constanta Barboi, prof.Silvestru Boatca si prof.Marieta Popescu.
Inainte de a le folosi, pe acestea sau pe oricare altele, te sfatuiesc sa citesti opera literara care te intereseaza; e foarte important.Numai bine.