| Matei_Catalina_1996 a întrebat:

Imi recomandă cineva niste carti cu mai multe volume? Mor de plictiseala. Mulțumesc mult

3 răspunsuri:
| nirocino a răspuns:

Anna Karenina de Lev Tolstoi, David Copperfield de Charles Dickens, Mizerabilii de Victor Hugo. Ce n-ajunge?! happy Baftă!

| тecнιннιlα a răspuns:

Eu in prezent citesc seria Instrumente mortale de Cassandra Clare. Nu stiu daca este sau nu pe gustul tau. Este vorba despre supranatural: vanatori de umbre, demoni etc. Este o serie pentru adolescenti.

| Bogi_Panda_2002 a răspuns:

Poti citi "Cronicile familiei Kane", toata seria, chiar daca are doar 3 volume, merita, e super incitanta, misterioasa, e speciala, daca vrei, poti sa ma suni si sa iti vand eu toata seria premium, aproape ca noi, de la editura Arthur, pe toate cu 75 de lei, daca le iei din librarie dai peste 100 de lei, sper ca te-am ajuat!:hee hee)
tel:0728222523