| Andreea1198 a întrebat:

Imi puteti recomanda cateva carti(mai pentru fete, nu de aventura, si nici volume de poezie)? Cea mai interesanta primeste funda.

6 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Citeste recenziile de aici: http://www.cartidecitit.ro sau http://www.cartidecitit.ro/Carti-Dragoste si alege-ti cartile preferate. Lectura placuta!

| acinorev a răspuns:

In ce clasa esti?

| Andreea1198 explică (pentru acinorev):

AXa

| acinorev a răspuns (pentru Andreea1198):

Atnci iti recomand (daca n-ai citit): Twllinght, Apa pentru elefanti, saga Amurg...

| Emily04 a răspuns:

Depinde in ce clasa esti. Daca esti inca mica iti pot sugera :Fram ursul polar, Singur pe lume sau mai stiu eu ce laughing.In cazul in care esti mai mare iti pot recomanda carti gen : Cercul Secret, Saga Amurg, Harry Potter...Sau Romante gen : Capitanul Simon, Laleaua Neagra.Succes!

| ana00700 a răspuns:

Nu stiu daca iti vor placea dar uite cateva carti din biblioteca mea:
CARTEA FETELOR.Cum sa fii cea mai buna in toate.
Toate volumele din JURNALELE VAMPIRILOR sau daca nu it plac vampirii :ZANELE NAZDRAVANE-Lucy Mayflower-6 volume amuzante, cu imagini
JURNALUL UNI PUSTI
INSEMNARILE UNEI PUSTOAICE
TRIOLOGIA NOMILOR- Terry Pratchett
Si daca nu iti plac incearca carti clasice :gen Jules Verne.