| ella113 a întrebat:

Imi spuneti va rog trei texte in care apare un cal nazdravan, nu este pentru scoala am facut un pariu cu o prietena si trebuie sa gasesc in cel mia scurt timp acele trei texte
vot+funda

Răspuns Câştigător
| sskumpik13 a răspuns:

Iapa lui voda

harap alb

ileana cosanzeana da fundoilove struck

| Adrianbos a răspuns (pentru sskumpik13):

Ms si mie sskumpik13! Si mie imi trebuia trei texte in care apare un cal nazdravan!

5 răspunsuri:
| Horhe a răspuns:

Zglobiut de Cristina Grecu...thinking cam atat stiu big grin

| deea21deutza a răspuns:

Si mie imi trebuie 3 texte in care apare un cal nazdravan, iar cerinta asta se afla intr-un caiet de vacanta...il am si eu... TE-AM PRINS ELLA113!

| Nistor_Florina_1992 a răspuns (pentru deea21deutza):

Si eu sunt in aceeasi situatie. E caiet de vacanta pentru clasa a V a de la ART grup editorial, nu?

| Nistor_Florina_1992 a răspuns:

Si eu am caietul de vacanta laughing... E ultimul exercitiu pe care il mai am laughing